Kavárna a obchůdek

V naší kavárně si můžete posedět u čaje, káva či jiného nápoje, děti si mohou pohrát v koutku (vstup do herny je zdarma). Vždy ke kafíčku najdete nějakou dobrotu, koláče pro nás peče Cukrárna v Podskalí.

 

V našem obchůdku najde kromě sortimentu zdravé výživy, i dobroty, a také čakrové aromaterapeutické vůně, výrobky od Justu, Bioflory, Saloosu a také krizové Bachovy esence, kapky, pastilky i sprej.

 

V průběhu roku také obmněňujeme sortiment různých výrobků kreativních lidí, takže u nás najdete pokaždé něco jiného - autorské zahradní kalendáře Kláry Horadové, autorské šperky různých autorů, háčkovaé čepice, ručeně malovaná trika...a spoustu dalšího.

 

Takže přijďte udělat radost sobě, nebo nakoupit dárky:-)

Aktuality
 • Provoz o prázdninách

  zastihnete nás na e-mailu, občas i na telefonu, prosíme o trpělivost.Můžete se přihlašovat na kurzy a lekce. O prázdninách běží 2 jogové lekce, info přímo u lektorek (viz. prázdninový rozvrh), a také si můžete vybrat z příměstských táborů.

 • Lektorka pro dopoledne bez rodičů

  Jste na mateřské, máte ráda děti a ráda pro ně vymýšlíte aktivity? Nabíjí Vás práce s nimi a ráda byste více do světa? Pak jste to možná vy koho hledáme jako lektorku pro čtvrteční Dopoledne bez rodičů !

 • Úklid

  Jednou týdně kompletní důkladný úklid našich prostor, zabere cca 2 hodinky času. Malý přivýdělek, vhodné např. pro studentu nebo maminku na mateřské, ideálně místní.

 • Hledáme lekorky pro dětské kroužky

  máte-li zájem pracovat s malými dětmi, hledáme lektorky pro dětské kroužky - pohybové, hudební ....

Nepřehlédněte
Spojte se s námi
Novinky emailem
Přejete si zasílat naše novinky pravidelně na váš email?