O nás na Paloučku

     Komunitní centrum Palouček vzniklo na jaře v roce 2010. Jeho zakladatelem je sdružení, nyní již spolek, Amitabha. Nejprve jako rodinné, nyní jako komunitní centrum. Hlavním cílem sdružení bylo zachovat v Mnichovicích volnočasový prostor pro aktivity dětí, jejich rodičů a prarodičů. Je to také místo pro maminky s malými dětmi, které jim poskytne možnost k seberealizaci a setkávání v době mateřské dovolené. 

Kromě pravidelných kurzů, které najdete v rozvrhu, jsou na programu nejrůznější přednášky,  semináře a jednorázové akce.

Kromě kurzů k nám můžete přijít jen tak posedět na kávu, s dětmi do hracího koutku, nebo bez dětí prolistovat nějakou knihu z naší mini knihovny.

Jsme i místem, které chce podporovat vzájemné setkávání lidí, jejich aktivity, nápady, tvořivost....

Rádi podporujeme jiné neziskové projekty a subjekty, spolupracujeme se skauty z Říčan, spolkem Kormidlo na příměstských táborech apod.

Vítáme do našich řad kreativní osoby s nápady a ochotou podnikat něco zajímavého. Rádi Vám poskytneme prostor.

Aktuality
 • Provoz o prázdninách

  zastihnete nás na e-mailu, občas i na telefonu, prosíme o trpělivost.Můžete se přihlašovat na kurzy a lekce. O prázdninách běží 2 jogové lekce, info přímo u lektorek (viz. prázdninový rozvrh), a také si můžete vybrat z příměstských táborů.

 • Lektorka pro dopoledne bez rodičů

  Jste na mateřské, máte ráda děti a ráda pro ně vymýšlíte aktivity? Nabíjí Vás práce s nimi a ráda byste více do světa? Pak jste to možná vy koho hledáme jako lektorku pro čtvrteční Dopoledne bez rodičů !

 • Úklid

  Jednou týdně kompletní důkladný úklid našich prostor, zabere cca 2 hodinky času. Malý přivýdělek, vhodné např. pro studentu nebo maminku na mateřské, ideálně místní.

 • Hledáme lekorky pro dětské kroužky

  máte-li zájem pracovat s malými dětmi, hledáme lektorky pro dětské kroužky - pohybové, hudební ....

Nepřehlédněte
Spojte se s námi
Novinky emailem
Přejete si zasílat naše novinky pravidelně na váš email?