Pronájmy a Oslavy

Pronájem prostor centra

Prostory centra je možné pronajmout k různým účelům firemním i soukromý. Nejběžnější jsou např. dětské oslavy nebo nejrůznější kurzy.

 

K dispozici máme spodní prostor kavárny, kde děláme většinou přednášky, a v patře malou tělocvičnu vhodnout pro komorní skupiny cca do 15 lidí. Malé kurzíky 4-6 lidí umisťujeme do příjemné multifunkční "kanceláře", kde je možné provozovat výtvarku, výklad karet, feng-shui i jazykové kurzy. Tento prostor je možno i dlouhodoběji pronajmout na určitý počet hodin v týdnu pro účely např. poradny apod . (o tento prostor se dělí např. masáže, jazykové kurzy a poradna osobního rozvoje)

Jsme vybaveni popisovací tabulí, stoly, židle, polštářky, jogové podložky, i pracovní stoly (např. pro kreslení).po dohodě je možné zapůjčit vám za poplatek projektor a plátno.

Při pronájemech je možno fungovat s obsluhou recepce nebo bez, konzumaci si můžete vybrat jednu ze dvou variant (používané především u dětských oslav)

 • Objednávání podle našeho nápojového lístku (káva, čaj, nealko, případně alkoholické nápoje pro dospělé) s úhradou podle spotřeby.

 

 

Ceník pronájmů:

dětská oslava :

čas cca 14:30-18   včetně obsluhy a úklidu  1100,- Kč

 

Ostatní pronájmy:

(ceny jsou orientační při dlouhodobé spolupráci může být nastaven jiný model, také poskytujeme jiné možnosti pro neziskové a nekomeřční aktivity)

 

hodinový pronájem tělocvičny: 250,- Kč/ hodina.

 

využití prostor kavárny pro kurzy apod. v  otevírací době: 50,-kč/h

 

využití kanceláře pro kurzy, poradny, úřadování, schůzky:

60,-kč / hod.  (možno využít notebook a tiskárnu)

 

 

 

Aktuality
 • Provoz o prázdninách

  zastihnete nás na e-mailu, občas i na telefonu, prosíme o trpělivost.Můžete se přihlašovat na kurzy a lekce. O prázdninách běží 2 jogové lekce, info přímo u lektorek (viz. prázdninový rozvrh), a také si můžete vybrat z příměstských táborů.

 • Lektorka pro dopoledne bez rodičů

  Jste na mateřské, máte ráda děti a ráda pro ně vymýšlíte aktivity? Nabíjí Vás práce s nimi a ráda byste více do světa? Pak jste to možná vy koho hledáme jako lektorku pro čtvrteční Dopoledne bez rodičů !

 • Úklid

  Jednou týdně kompletní důkladný úklid našich prostor, zabere cca 2 hodinky času. Malý přivýdělek, vhodné např. pro studentu nebo maminku na mateřské, ideálně místní.

 • Hledáme lekorky pro dětské kroužky

  máte-li zájem pracovat s malými dětmi, hledáme lektorky pro dětské kroužky - pohybové, hudební ....

Nepřehlédněte
Spojte se s námi
Novinky emailem
Přejete si zasílat naše novinky pravidelně na váš email?